Szanowni Rodzice,

uprzejmie informujemy, iż z okazji Dnia Dziecka w poniedziałek bawić się będziemy pod hasłem „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków.”

Z tej okazji Grupy Mlecznych, Różowych i Niebieskich Perełek obejrzą online spektakl organizowany przez Wielicką Mediatekę – „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków.”.

Grupa Tęczowych Perełek będzie miała w tym czasie zajęcia online z przedszkola (jak zwykle godz. 10.00), a po zajęciach obejrzą spektakl z zeszłego roku, w którym Państwo Rodzice grali dla naszych dzieci „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków.”

Będziemy tworzyć czapki krasnali, korony dla Śnieżek oraz inne akcesoria modowe, nie zabraknie tańca i zabawy oraz malowania twarzy:)

Dzieci będą przygotowywały galaretki i żelki z owocami.

Bardzo proszę o informację, jeśli któreś z dzieci nie może jeść truskawek lub arbuza.

FB_IMG_1590743732024