Nasza kadra

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.” Jan Paweł II

Nasza kadra to zespół ludzi kochających dzieci, wykwalifikowanych, kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania.

SONY DSC
Dyrektor Przedszkola –  mgr Agata Wassermann

Pani Dyrektor jest doświadczonym pedagogiem i w przedszkolu prowadzi zajęcia z języka niemieckiego. Absolwentka Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych Zarządzanie Oświatą oraz Europejskich Studiów Managerskich – małe „MBA”, prywatnie mama Joasi, dba o wszystkie Perełki oraz nadzoruje funkcjonowanie przedszkola. Pani Dyrektor zwraca uwagę na potrzeby każdego dziecka i o wszystkich pamięta, jest zawsze uśmiechnięta i cierpliwa. Jest osobą kreatywną, która ceni u ludzi szczerość, lojalność oraz umiejętność słuchania innych i akceptowania drugiego człowieka. Uwielbia czytać książki i pływać.

Zawsze pozostaje do dyspozycji Rodziców, otwarta na wszelkie uwagi i sugestie.

Wychowawca grupy Tęczowych Perełek – p. Natalia Nosal

p. Natalia

Pani Natalia jest doświadczonym pedagogiem, uwielbia pracę z dziećmi i pasjonuje się plastyką. Pani Natalia dba o rozwój i edukację najstarszych Perełek, prowadzi zajęcia z przygotowania do nauki czytania i pisania oraz przygotowuje spektakle teatralne z dziećmi. Pełna energii, skupia się na indywidualnych talentach i predyspozycjach dzieci motywując i zachęcając je do ciągłego rozwoju.

 

Wychowawca grupy Różowych Perełek  – p. Maria Mikler

DSCN8606

Pani Marysia jest pełnym werwy i zapału pedagogiem, wychowuje w naszym przedszkolu „średniaczki”- Różowe Perełki. Absolwentka Pedagogiki w specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, zawsze uśmiechnięta i cierpliwa jest uwielbiana przez nasze maluchy. Pani Marysia bardzo lubi prowadzić z dziećmi zajęcia twórcze i kreatywne, wykonuje z dziećmi wiele prac plastycznych w różnych technikach oraz przeprowadza wiele doświadczeń. Uważa, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego dziecka, sugestie wychowawcze jego rodziców, odkrywanie możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości każdego malucha.  Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Wobec dzieci stara się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna.

Pani Marysia dba o Różowe Perełki, troszczy się o ich potrzeby zarówno te podstawowe jak i wychowawczo-edukacyjne.

Wychowawca grupy Niebieskich Perełek  –  mgr Iwona Zielińska

DSCF0064

Pani Iwonka jest wychowawcą grupy Niebieskich Perełek, doświadczonym nauczycielem, absolwentką Pedagogiki Społeczno – Opiekuńczej i Specjalnej oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Pani Iwonka jest dla dzieci nie tylko nauczycielem, ale także przyjacielem i powiernikiem. Prowadząc zajęcia  w ciągu całego dnia, pani Iwonka dba o miłą, domową atmosferę, pamiętając jednocześnie, iż każde dziecko jest wyjątkowe i wymaga indywidualnego traktowania, motywowania i odpowiedniej zachęty do pracy. Pod uważnym okiem pani Iwonki dzieci rozwijają swoją kreatywność wykonując ciekawe prace plastyczne w oparciu o różne materiały, nadając im całkiem nowe życie, przygotowują przedstawienia oraz uczą się bardzo wielu ponadprogramowych rzeczy. Pani Iwonka gra na saksofonie i kocha muzykę, więc podczas zajęć wprowadza wiele elementów muzycznych.

Swój wolny czas pani Iwonka spędza bardzo aktywnie, jeździ dużo na rowerze i rolkach, gra na saksofonie, kocha podróże i dobrą książkę.

Wychowawca grupy Mlecznych Perełek  – mgr Wioletta Wójcik

DSC00327

Pani Wioletta jest wychowawcą naszych najmłodszych przedszkolaków – Mlecznych Perełek.  Absolwentka Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z Językiem Angielskim, Pedagogiki Społeczno- Opiekuńczej i Szkolnej oraz Poradnictwa Edukacyjnego a także Mediacji Rodzinnych.  Doświadczony wychowawca żłobkowy i kolonijny, na zajęciach wprowadza dużo zajęć muzyczno- ruchowych i plastycznych, które zapraszają dzieci do  radosnej zabawy, wspólnego poznawania świata i kształtowania przyszłych talentów.
Wspieranie rozwoju, a także nadążanie za ciekawością maluchów jest misją Pani Wioletty, do której podchodzi ochoczo i z uśmiechem na twarzy.
W czasie wolnym od pracy Pani Wioletta lubi wybrać się na spektakl komediowy czy występ kabaretowy. Jako posiadaczka tandemu, podróżuje po Polsce zawsze w towarzystwie,  spędzając czas na świeżym powietrzu i odkrywając uroki kraju.
Pani Wioletta prowadzi Mleczne Perełki, troszczy się o ich potrzeby, rozwija ich ciekawość świata, przytula oraz naturalnie dba o treści wychowawczo-edukacyjne.

SAM_1321Nauczyciel zmianowy –  mgr Paulina Samborek

Pani Paulinka jest nauczycielem zarówno w grupie Tęczowych jak i Mlecznych Perełek, zawsze miła, zawsze uśmiechnięta i cierpliwa. Absolwentka Pedagogiki w specjalności Resocjalizacja oraz studiów podyplomowych na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna, miłośniczka zajęć ruchowych i plastycznych. Pani Paulinka z radością prowadzi kreatywne zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wycinają, kleją, malują, ugniatają i ćwiczą paluszki w każdej innej technice. Dużą wagę przywiązuje do osiągania przez dzieci samodzielności, by mogły sobie radzić w otaczającym środowisku. Uśmiech dziecka dodaje jej sił do pracy. W wolnych chwilach czyta książki, chodzi do kina oraz odwiedza górskie szlaki.

Pani Paulinka czuwa nad naszymi Perełkami w przedszkolu, wychowuje i przekazuje treści edukacyjne.

Pomoc nauczyciela w grupie Tęczowych Perełek –  Teresa Włodek

SAM_0046

Pani Teresa pracuje w naszym przedszkolu od początku jego istnienia. Jest osobą otwartą, radosną, spontaniczną i pomysłową. Zawsze troszczy się o wszystkie potrzeby naszych maluchów, a przede wszystkim dba aby brzuszki naszych przedszkolaków były pełne, a sale świeciły czystością. Prywatnie babcia trójki wnucząt . Po pracy lubi spacery i spotkania z rodziną.

Pomoc nauczyciela w grupie Różowych Perełek –  Patrycja Marszalik

SAM_7071

Pani Patrycja jest pomocą nauczyciela w grupie Mlecznych Perełek, dba o nasze „średniaczki”, pomaga im podczas zajęć, posiłków i podczas czynności higienicznych. Jest zawsze uśmiechnięta, pogodna i potrafi znaleźć każdą zagubioną zabawkę. Jako osoba sumienna i obowiązkowa, współpracuje z Panią Kasią, przygotowując pyszne posiłki dla przedszkolaków oraz dba o czystość przedszkolnych pomieszczeń. Prywatnie mama dwóch chłopców – Jakuba i Mikołaja, z którymi pani Patrycja spędza każdą wolną chwilę, jeżdżąc na rowerze lub grając w piłkę. Pani Patrycja uwielbia czytać książki, słuchać muzyki oraz chodzić do kina.

Pomoc nauczyciela w grupie Mlecznych Perełek –  Magdalena Szczotka

DSCF1143

Pani Magda jest pomocą nauczyciela w grupie Mlecznych Perełek, dba o nasze najmłodsze pociechy, pomaga im podczas zajęć, posiłków i podczas czynności higienicznych. Jest zawsze uśmiechnięta, pogodna, potrafi zaradzić każdemu złu i pocieszyć w trudnych sytuacjach – jak zagubiona zabawka, czy rozlany kompocik. Jako osoba sumienna i obowiązkowa, współpracuje z Panią Teresą, przygotowując pyszne posiłki dla przedszkolaków oraz dba o czystość przedszkolnych pomieszczeń. Prywatnie mama jednej córki. Pani Magda uwielbia wycieczki górskie, kino i ciekawe książki.

 

Pomoc nauczyciela w grupie Niebieskich Perełek –  Katarzyna Gazek

DSCF0012

Pani Kasia opiekuje się grupą Niebieskich Perełek oraz dba o zamawianie, wydawanie i przygotowanie posiłków dla naszych przedszkolaczków. Jest osobą otwartą, radosną, spontaniczną i pomysłową. Zawsze troszczy się o wszystkie potrzeby naszych maluchów, pomaga w czynnościach higienicznych, dba o porządek w kuchni i na sali. Prywatnie mama dwójki dzieci. Po pracy lubi słuchać muzyki poważnej, czytać książki oraz oglądać mecze piłki nożnej.