Cennik

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem:

Szanowni Rodzice rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2022/2023:

Aby zapisać swoją Perełkę do naszego przedszkola na rok szkolny 2022/ 2023 należy zapłacić jednorazowe wpisowe w wysokości 300 zł płatne przelewem na konto po podpisaniu umowy w naszej placówce.

Wpisowe przy zapisie drugiego dziecka wynosi 150 zł.

Kwota ta jest bezzwrotna i gwarantuje Państwu rezerwację miejsca w naszym przedszkolu. 

Comiesięczne czesne wynosi 580 zł i powinno być wpłacane najpóźniej do 5 dnia każdego miesiąca przelewem na konto. Jeżeli do naszego przedszkola uczęszcza równocześnie rodzeństwo, czesne dla drugiego dziecka wynosi 490 zł. 
W ramach opłaty czesnego każde dziecko korzysta ze wszystkich zajęć dodatkowych organizowanych na terenie przedszkola:

  • z zajęć językowych ( język angielski codziennie, w tym 2 x w tyg. z native speakerem oraz język niemiecki 3 x w tyg. )
  • z zajęć z tańca nowoczesnego
  • z zajęć teatralnych, rozwijających dykcję i mimikę oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • ze wszystkich zajęć dydaktycznych, realizujących program nauczania przedszkolnego (zajęcia edukacyjne, plastyczne, rozwijające poprawną motorykę u dzieci, kształtujące własne ja każdego dziecka, rozwijające logiczne myślenie, koordynację ruchową, muzyczne z elementami muzyki klasycznej i inne)

Dodatkowo nasze Perełki mogą korzystać na terenie przedszkola z zajęć w godzinach popołudniowych: 

Lego Robotyka, zajęcia z Drużyną Kangura – zajęcia z piłką, taniec towarzyski.

Zajęcia te są nieobowiązkowe i dodatkowo płatne u instruktorów po uprzednim wyrażeniu zgody i zapisaniu na nie dziecka przez rodziców.

Na terenie naszego przedszkola prowadzone są również indywidualne zajęcia z panią logopedą, które odbywają się w godzinach porannych.

Opłata za całodzienne wyżywienie wynosi 14 zł:

  • śniadanie
  • dwudaniowy obiadek
  • przekąska
  • podwieczorek II

W naszym przedszkolu dzieci dostają jedzenie i picie na życzenie (oprócz posiłków głównych) za wyjątkiem okresu dwóch godzin przed obiadem, kiedy dzieci dostają tylko picie.