Oddział dla 2,5-latków

ODDZIAŁ DLA DZIECI 2,5 LETNICH – rozpoczynamy rekrutację na rok 2022/23

Na rok 2022 / 2023 zapraszamy serdecznie również najmłodszych przedszkolaków – w wieku 2,5 roku – do specjalnie dla nich utworzonego oddziału. Podczas pracy z najmłodszymi przedszkolaczkami opierać będziemy się na Podstawie Programowej Nauczania Przedszkolnego, mając jednak na uwadze przede wszystkim ogromną potrzebę ruchu, ciekawość świata oraz potrzebę snu i odpoczynku najmłodszych przedszkolaków.

Wiemy, iż nasze najmłodsze pociechy potrzebują stałej pomocy podczas korzystania z toalety lub nocniczka, niektóre żegnają się dopiero powoli z pieluszką. Rozumiemy również potrzebę pomocy podczas ubierania i rozbierania oraz pomoc polegającą na karmieniu maluszków do momentu, kiedy staną się one bardziej samodzielne i nauczą się wykonywania czynności samoobsługowych z nikłą pomocą osoby dorosłej.

Dlatego nasze panie dokładają wszelkich starań, aby ułatwić naszym maluszkom start w samodzielność i służą przez cały czas pomocą.