Formularz rekrutacyjny

Szanowni Rodzice,

rozpoczynamy rekrutację na nowy rok szkolny 2024/25. Zapisów można dokonać online za pomocą niżej zamieszczonego formularza.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 604 586 624

reklama-do-gazety

OD 1 WRZEŚNIA 2017 W NASZYM PRZEDSZKOLU DZIAŁA ODDZIAŁ DLA DWU I PÓŁ LETNICH MALUSZKÓW

Nowe oddziały

W roku szkolnym 2017 / 2018 uruchomiliśmy dwa nowe oddziały, które znajdują się w tym samym budynku co nasze obecne przedszkole, w tym oddział dla najmłodszych – dwu i pół letnich przedszkolaków. Tym samym Przedszkole Perełkowo zajmuje całe lewe skrzydło budynku przy ul. Sienkiewicza 24 w Wieliczce.

Oddział dla dzieci 2,5 – letnich

Na rok 2020 / 2021 zapraszamy serdecznie również najmłodszych przedszkolaków – w wieku 2,5 roku – do specjalnie dla nich utworzonego oddziału. Podczas pracy z najmłodszymi przedszkolaczkami opierać będziemy się na Podstawie Programowej Nauczania Przedszkolnego, mając jednak na uwadze przede wszystkim ogromną potrzebę ruchu, ciekawość świata oraz potrzebę snu i odpoczynku najmłodszych przedszkolaków.

Wiemy, iż nasze najmłodsze pociechy potrzebują stałej pomocy podczas korzystania z toalety lub nocniczka, niektóre żegnają się dopiero powoli z pieluszką. Rozumiemy również potrzebę pomocy podczas ubierania i rozbierania oraz pomoc polegającą na karmieniu maluszków do momentu, kiedy staną się one bardziej samodzielne i nauczą się wykonywania czynności samoobsługowych z nikłą pomocą osoby dorosłej.

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić wszystkim maluszkom start w samodzielność, służymy przez cały czas pomocą oraz wymieniamy codziennie z rodzicami informacje na temat przebiegu dnia dziecka, jego postępów edukacyjnych, apetytu i innych ważnych wydarzeń.

Klauzula informacyjna REKRUTACJA_dzieci

Klauzula informacyjna_RODZICE