06/05/2026
Nasze przedszkolaki odwiedziły dziś Bibliotekę Miejską w Wieliczce, gdzie miały okazję bliżej poznać magiczny świat książek. Dzieci dowiedziały się, jak funkcjonuje biblioteka, w jaki sposób można wypożyczać książki oraz jak należy o nie dbać.
Podczas wizyty przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały opowiadań, oglądały kolorowe książeczki i aktywnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach. Spotkanie było pełne ciekawostek, uśmiechu i inspiracji do rozwijania zainteresowań czytelniczych już od najmłodszych lat.
