Nasza kadra

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.” Jan Paweł II

Nasza kadra to zespół ludzi kochających dzieci, wykwalifikowanych, kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania.

SONY DSC
Dyrektor Przedszkola – P. mgr Agata Wassermann

Pani Dyrektor jest doświadczonym pedagogiem i w przedszkolu prowadzi zajęcia z języka niemieckiego. Absolwentka Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych Zarządzanie Oświatą oraz Europejskich Studiów Managerskich – małe „MBA”, prywatnie mama Joasi, dba o wszystkie Perełki oraz nadzoruje funkcjonowanie przedszkola. Pani Dyrektor zwraca uwagę na potrzeby każdego dziecka i o wszystkich pamięta, jest zawsze uśmiechnięta i cierpliwa. Jest osobą kreatywną, która ceni u ludzi szczerość, lojalność oraz umiejętność słuchania innych i akceptowania drugiego człowieka. Uwielbia czytać książki i pływać.

Zawsze pozostaje do dyspozycji Rodziców, otwarta na wszelkie uwagi i sugestie.

Wychowawca grupy Tęczowych Perełek – P. mgr Natalia Nosal

received_838882247081356Pani Natalia jest wychowawcą w najstarszej grupie – Tęczowych Perełek. Jest absolwentką studiów Pedagogicznych o specjalności Diagnoza i terapia pedagogiczna. Ukończyła również pierwszy i drugi stopień studiów na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim. Pani Natalia posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Przez kilka miesięcy pracowała też w polsko-amerykańskim przedszkolu „CHILDRENS ARC ACADEMY” w Chicago.

W swojej pracy  Pani Natalia indywidualnie podchodzi do każdego dziecka. Bardzo lubi prace plastyczne i chętnie tworzy coś z niczego.

Pani Natalia uwielbia podróże, jazdę na rowerze i rolkach, a wolne chwile poświęca na spacery ze swoim synkiem.

Wychowawca grupy Różowych Perełek  – P. mgr Monika Dobosz

1

Pani  Monika jest pełnym werwy i zapału pedagogiem, wychowuje w naszym przedszkolu „średniaczki”- Różowe Perełki. Absolwentka Pedagogiki w specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Rytmiką, zawsze uśmiechnięta i cierpliwa jest uwielbiana przez nasze maluchy. Pani Monika bardzo lubi prowadzić z dziećmi zajęcia twórcze i kreatywne, wykonuje z dziećmi wiele prac plastycznych w różnych technikach oraz przeprowadza wiele doświadczeń. Uważa, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla niej indywidualne podejście do każdego dziecka, sugestie wychowawcze jego rodziców, odkrywanie możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości każdego malucha. Jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą, a zarazem wymagającą i wytrwałą. Wobec dzieci stara się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna.

Prywatnie mama 3 letniej Amelki, uwielbia spacery z córką oraz podróże.

Pani Monika dba o Różowe Perełki, troszczy się o ich potrzeby zarówno te podstawowe

jak i wychowawczo-edukacyjne.

Wychowawca grupy Mlecznych Perełek  – P.  mgr Magdalena Kalemba

20221109_095957

 

Pani Madzia jest wychowawcą w najmłodszej grupie – Mleczne Perełki. Ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i opieka nad dzieckiem oraz studia magisterskie z pedagogiki specjalnej z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Pani Madzia jest osobą pogodną, uśmiechniętą i cierpliwą. Z wielką troską opiekuje się. maluszkami. Jej zainteresowania to muzyka i film. Gra w tenisa ziemnego i amatorsko na ukulele. Uwielbia spędzać wolny czas z rodziną

Wychowawca grupy Niebieskich Perełek  – P. Natalia Wierzbowicz

20210906_103026Pani Natalia jest wychowawcą w grupie Niebieskich Perełek. Ukończyła studia na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Pani Natalka w swojej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, co pozwala jej na wykorzystanie naturalnego potencjału edukacyjnego naszych przedszkolaków. jest sympatyczna i pogodna. Pragnie stworzyć miejsce, gdzie dzieci w atmosferze akceptacji, szacunku i zrozumienia będą rozwijały swoje zdolności, uczyły się wiary we własne siły i przygotowywały do dalszej edukacji. Oprócz pracy z dziećmi Pani Natalia uwielbia gotować i podróżować. Jest miłośniczką psów i jazdy konnej.

 

 

 

Nauczyciel zmianowy – mgr Aleksandra Kopyś

 

received_3149392592037489Pani Ola ukończyła studia magisterskie kierunek Pedagogika społeczno-opiekuńcza na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
Pani Ola uwielbia przebywać i rozmawiać z dziećmi, opiekować się nimi, rozwijać ich talenty i ukazywać im piękno świata. Z prowadzenia zajęć w przedszkolu czerpie codzienną inspirację do dalszego rozwoju. W wolnym  czasie,Pani Ola,  lubi czytać książki filozoficzne, biografie oraz książki podróżnicze. Lubi także spacerować, spotykać się z przyjaciółmi i odpoczywać ze swoim kotem :) W gamie jej zainteresowań znajduje się także psychologia, copywriting, e-commerce, gimnastyka, podróże oraz gotowanie.

Pomoc nauczyciela w grupie Tęczowych Perełek –  Teresa Włodek

SAM_0046

Pani Teresa pracuje w naszym przedszkolu od początku jego istnienia. Jest osobą otwartą, radosną, spontaniczną i pomysłową. Zawsze troszczy się o wszystkie potrzeby naszych maluchów, a przede wszystkim dba aby brzuszki naszych przedszkolaków były pełne, a sale świeciły czystością. Prywatnie babcia trójki wnucząt . Po pracy lubi spacery i spotkania z rodziną.

Pomoc nauczyciela w grupie Różowych Perełek –  Patrycja Marszalik

SAM_7071

Pani Patrycja jest pomocą nauczyciela w grupie Różowych Perełek, dba o nasze „średniaczki”, pomaga im podczas zajęć, posiłków i podczas czynności higienicznych. Jest zawsze uśmiechnięta, pogodna i potrafi znaleźć każdą zagubioną zabawkę. Jako osoba sumienna i obowiązkowa, współpracuje z Panią Kasią, przygotowując pyszne posiłki dla przedszkolaków oraz dba o czystość przedszkolnych pomieszczeń. Prywatnie mama dwóch chłopców – Jakuba i Mikołaja, z którymi pani Patrycja spędza każdą wolną chwilę, jeżdżąc na rowerze lub grając w piłkę. Pani Patrycja uwielbia czytać książki, słuchać muzyki oraz chodzić do kina.

Pomoc nauczyciela w grupie Mlecznych Perełek –  Magdalena Szczotka

DSCF1143

Pani Magda jest pomocą nauczyciela w grupie Mlecznych Perełek, dba o nasze najmłodsze pociechy, pomaga im podczas zajęć, posiłków i podczas czynności higienicznych. Jest zawsze uśmiechnięta, pogodna, potrafi zaradzić każdemu złu i pocieszyć w trudnych sytuacjach – jak zagubiona zabawka, czy rozlany kompocik. Jako osoba sumienna i obowiązkowa, współpracuje z Panią Teresą, przygotowując pyszne posiłki dla przedszkolaków. Pani Magda uwielbia wycieczki górskie, kino i ciekawe książki.

 

Pomoc nauczyciela w grupie Niebieskich Perełek –  Katarzyna Gazek

DSCF0012

Pani Kasia opiekuje się grupą Niebieskich Perełek oraz dba o zamawianie, wydawanie i przygotowanie posiłków dla naszych przedszkolaczków. Jest osobą otwartą, radosną, spontaniczną i pomysłową. Zawsze troszczy się o wszystkie potrzeby naszych maluchów, pomaga w czynnościach higienicznych, dba o porządek w kuchni i na sali. Prywatnie mama dwójki dzieci. Po pracy lubi słuchać muzyki poważnej, czytać książki oraz oglądać mecze piłki nożnej.