Spotkanie z Jagodą

SAM_5359

Jak co roku organizujemy w naszym przedszkolu akcję mającą na celu niesienie pomocy potrzebującym. W tym roku odwiedziła nasze przedszkole 5-letnia Jagoda wraz z mamą. Jagoda jest dzieckiem z zespołem Beckwitha – Wiedemana, padaczką, leczona z powodu RMS oczodołu prawego po zakończonej chemioterapii i radioterapii z niedowładem połowicznym lewostronnym. W okresie wczesnodziecięcym była operowana z powodu przepukliny pępowinowej, padaczkę rozpoznano u niej w 3 miesiącu życia.
Mieszka w Krakowie z rodzicami i starszą siostrą Helenką. W opiece nad Jagodą pomaga babcia. Jagoda uczęszcza do przedszkola z dzieciakami bardzo dobrze się dogaduje i chętnie z nim. Nasze przedszkole postanowiło wesprzeć rodziców Jagody w kosztownej rehabilitacji i to właśnie dla Jagody organizujemy w tym roku nasze Wielkie Warsztaty Wielkanocne.